О нас


Товариство з обмеженою відповідальністю  «Бартнік» розташоване в старовинному місті Ізяслав, яке знаходиться на мальовничій Волино-Подільській височині.

Історія підприємства розпочалась із створення приватного підприємства «Бартнік» у 1996 році. Товариство, що  складалося із 4 осіб сім`ї Паньковських, створювалося з метою заготівлі та експорту гречаного меду для одного із фасувальних закладів Республіки Польща. Визначальними факторами діяльності родинної фірми були і є якість продукції та порядність у стосунках із постачальниками сировини. Сповідування цих принципів на протязі всіх років дало можливість завоювати авторитет і повагу у пасічників усіх регіонів України, освоїти ринки збуту у США та Канаді, Близькому Сході та країнах ЄС.

У 1999 році, з метою залучення іноземних інвестицій та фасування  високоякісних продуктів бджільництва, ПП «Бартнік» було реорганізоване в спільне українсько-польське підприємство -  товариство з обмеженою відповідальністю «Бартнік».

Після розпаду СРСР, підприємство стояло практично у витоків поновлення  експорту продукції бджільництва з України. Працюючи за принципом «якість понад усе», було проведено великий обсяг робіт щодо популяризації українських продуктів бджільництва на світовому ринку та збільшення обсягів експорту останніх. Сьогодні ж «Бартнік» є одним із лідерів експорту бджолопродуктів та бджоломаток із України. На підприємстві працюють близько 70 працівників. Атестована лабораторія ТзОВ «Бартнік»  оснащена найсучаснішими приладами контролю якості з США та Китаю, Німеччини та Великобританії. Продукція товариства постачається в більш ніж 10 країн світу. Зображення логотипу «Бартнік» засвідчує найвищий рівень якості. Мед «Бартнік» представлений в магазинах США, Канади, Росії, Польщі, Німеччини, Словаччини, Великобританії та інших країнах. Високотехнологічна виробнича діяльність товариства підтверджена сертифікатом відповідності, сертифікатами «Жива планета» та ORGANIK. На підприємстві впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів згідно ДСТУ та ISO 22000:2007. Товариство знаходиться під наглядом державних ветеринарних та санітарних служб. Вищезазначені чинники дозволяють кінцевому споживачу отримувати дійсно корисний, безпечний та смачний  мед, будучи впевненим у його найвищій якості. 

ТзОВ «Бартнік» проводиться інформаційна та консультативна допомога в сфері пасічництва, що спрямована на розвиток бджільництва в Україні. Власне із цією метою і створений цех із виробництва сучасних вуликів із полістиролу, що користуються попитом як серед пасічників-початківців, так і справжніх фахівців у справі бджільництва.

Завдячуючи напрацюванням ТзОВ «Бартнік»,  для справжніх поціновувачів меду, в торгівельних мережах України стали доступні такі мономеди, як липовий, акацієвий, гречаний, різнотрав`я, соняшниковий, фацелієвий, еспарцетовий та інші. Ексклюзивною продукцією ТзОВ «Бартнік» є суміші медові з апіпродуктами: «Мед натуральний з квітковим пилком», «Мед натуральний з пергою», «Мед натуральний з прополісом», «Мед натуральний з бджолиним маточним молочком». Мед та бджолині продукти, що створені природою та «божою комахою» містять понад 300 різних корисних речовин: вуглеводи, органічні кислот та їх солі, вітаміни, більше 30 мікроелементів, що дозволяють використовувати його як цінний цілющий продукт, який  володіє широким спектром лікувальної дії. 

Підтримка вітчизняного виробника, популяризація українських продуктів бджільництва на внутрішньому та світовому ринках, гарантована висока якість продукції були та залишаються основними принципами діяльності підприємства.Щоб забезпечити належну якість продукції на ТзОВ “Бартнік” діє виробнича лабораторія, атестована Державним підприємством “Хмельницький науково — виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” (Свідоцтво про атестацію № 18-054Х-14 від 25.11.2014). Лабораторія підприємства одна з небагатьох в Україні, збудована з дотриманням не тільки вітчизняних, а й європейських вимог.

Лабораторією “Бартнік” проводиться цілий ряд фізико-хімічних досліджень і аналіз вмісту залишкових кількостей антибіотиків в меді на відповідність національного стандарту України ДСТУ 4497:2005. Продукція проходить перевірку тричі. Перший етап — дослідження проб меду, отриманих від пасічників. Другий — вхідний контроль меду, що поступив на підприємство. Завершальний етап — перевірка готової до відвантаження продукції у споживчій та промисловій тарі.На підприємстві впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів (СУБХП), згідно ДСТУ ISO 22 000:2007, що дозволяє випускати якісну продукцію, та контролювати ризики на кожному етапі виробництва. Система СУБХП дозволяє ідентифікувати продукцію від пасічника до споживача і в зворотньому напрямку. Компанія “Бартнік” - одна з найбільших експортерів меду в різні країни світу, тому крім вимог Державного стандарту підприємство дотримується вимог, які висуває покупець країни-імпортера.

З кожним роком спектр досліджуваних антибіотиків розширюється. На сьогоднішній день лабораторія визначає дев’ять груп антибіотиків. Для забезпечення випуску якісної продукції, лабораторія оснащена цілим комплексом приладів з високою чутливістю, використовує надійні методики і досвід закордонних лабораторій.