Якщо Ви бажаєте здати свій мед, або інші продукти бджільництва Товариству “Бартнік”, зв’яжіться з нами будь-яким доступним для Вас способом, вказаним у розділі “Контакти”.

Заготівля бджолопродуктів на території Компанії проводиться у будні дні 3 8.00 по 17.00. Пасічники, які хочуть здати мед особисто, та мають можливість привезти мед на наш склад у м Ізяславі, повинні при собі мати такі документи:

  1. Паспорт громадянина України
  2. Ідентифікаційний код
  3. Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки

Дозволяється лише особиста здача меду. Якщо ж за Вас здає довірена особа, потрібна нотаріально засвідчена довіреність. Після попередніх домовленостей Ви можете доставити свій мед у нашу лабораторію для досліджень. Розрахунок за партію меду проводиться лише після проведення всіх лабораторних досліджень на картковий рахунок банку.

Існує також можливість доставки партій автотранспортом Компанії та нашими представниками по всій території України. Є деякі відмінності у здачі  інших продуктів бджільництва, такі як віск, перга чи пилок.  Для обговорення будь-яких питань по здачі бджолопродуктів зв'яжіться з нами, або використайте форму, наведену нижче.

 

Ваше ім'я:*
Адреса:*
E-mail:
Телефон:*
Ваш коментар: