image

Товариство з обмеженою відповідальністю “Бартнік” розташоване в старовинному місті Ізяславі, яке знаходиться на мальовничій Волино-Подільській височині.

Історія підприємства розпочалася зі створення приватного підприємства “Бартнік” у 1996 р. Товариство, що складалося із 4 осіб сім’ї Паньковських, створювалося з метою заготівлі та експорту гречаного меду для одного із фасувальних закладів Республіки Польща.

Визначальними факторами діяльності родинної фірми були і є якість продукції та порядність у стосунках із постачальниками сировини. Сповідування цих принципів, на протязі всіх років, дало можливість завоювати авторитет і повагу у пасічників усіх регіонів України, освоїти ринки збуту у США та Канаді, Близькому Сході та країнах ЄС.

У 1999 році, з метою залучення іноземних інвестицій та фасування високоякісних продуктів бджільництва, ПП “Бартнік” було реорганізовано в спільне україно-польське підприємство — Товариство з обмеженою відповідальністю “Бартнік”.

Після розпаду СРСР, підприємство стояло практично у витоків поновлення експорту продукції бджільництва з України. Працюючи за принципом “якість понад усе”, було проведено великий обсяг робіт щодо популяризації українських продуктів бджільництва на світовому ринку та збільшення обсягів експорту останніх. Сьогодні ж “Бартнік” є одним із лідерів експорту бджолопродуктів та бджоломаток із України. На підприємстві працюють більше 70 працівників. Атестована лабораторія ТзОВ “Бартнік” оснащена найсучаснішими приладами контролю якості з США та Китаю, Німеччини та Великої Британії. Продукція товариства постачається в більш ніж 10 країн світу. Зображення логотипу “Бартнік” засвідчує найвищий рівень якості. Мед “Бартнік” представлений у магазинах США, Канади, Польщі, Німеччини, Словаччини, Великої Британії та у інших країнах. Високотехнологічна виробнича діяльність Товариства підтверджена сертифікатом відповідності, сертифікатами “Жива планета” (реєстраційний № UA. 08.002.347) та ORGANIK. На підприємстві впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів згідно ДСТУ ISO 22000:2007 (сертифікат № UA.MQ.2.014.СУБХП 010-15). Товариство знаходиться під наглядом державних ветеринарних та санітарних служб. Вищезазначені чинники дозволяють кінцевому споживачеві отримувати дійсно корисний, безпечний та смачний мед, будучи впевненим у його найвищій якості.

ТзОВ “Бартнік” проводиться консультативна та інформаційна допомога в сфері пасічництва, та спрямована на розвиток бджільництва в Україні. Власне з цією метою і створений цех із виробництва сучасних вуликів із полістиролу, що користуються попитом, як серед пасічників-початківців, так і справжніх фахівців у сфері бджільництва.

Завдячуючи напрацюванням ТзОВ “Бартнік”, для справжніх поціновувачів меду, в торговельних мережах України стали доступні такі мономеди, як липовий, акацієвий, гречаний, соняшниковий, фацелієвий, еспарцетовий та інші. Ексклюзивною продукцією ТзОВ “Бартнік” є суміші медові з апіпродуктами: “Мед натуральний з квітковим пилком”, “Мед натуральний з пергою”, “Мед натуральний з прополісом”, “Мед натуральний з бджолиним маточним молочком”. Мед та бджолині продукти, що створені природою та “Божою комахою” містять понад 300 різних корисних речовин: вуглеводи, органічні кислоти та їх солі, вітаміни більше 30 мікроелементів, що дозволяють використовувати його як цінний цілющий продукт, який володіє широким спектром лікувальної дії.

Підтримка вітчизняного виробника, популяризація українських продуктів бджільництва на внутрішньому та світовому ринках, гарантовано висока якість продукції були та залишаються основними принципами діяльності підприємства.

Зберегти

Зберегти